Webinzeraty.sk >> Šport >> Poľovníctvo,lov >> Prievidza >> ponuka >>

Armyshop a Poľovníctvo Topoľčany

 Pridať inzerát   
Armyshop a Poľovníctvo Topoľčany
 Armyshop a Poľovníctvo Topoľčany   1 EUR

Dobrý deň prajeme, dovoľujeme si Vás oslovit s ponukou osobného stretnutia, za cieľom prezentácie našej ponuky v oblasti poľovníctva, vojenských, zásahových, pracovných a turistických vecí. V našej maloobchodnej predajni o rozlohe 200m2 nájdete širokú ponuku tovaru, ktorú si môžete pozriet v našom e-shope www. armyshop-polovnictvo. sk. Verím, že po dohode využijete možnost stretnutia v našej predajni ARMYSHOP A POĽOVNÍCTVO TOPOĽČANY, alebo my prídeme do Vašich priestorov. Pre rôzne združenia, kluby a organizácie máme špeciálnu, cenovo zvýhodnenú ponuku. Stačí nás kontaktovat emailom meloun@armyshop-polovnictvo. sk, alebo telefonicky +421 918 793 811.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Šport >> Poľovníctvo,lov

Ďalekohľad menší Ďalekohľad menší
Predam dalekohlad. Zn. Auriol. 12 x 32, 84  m. x 1000 m. Krabica aj puzdro. ...

pracovne rukavice kevlar neprerezatelne pracovne rukavice kevlar neprerezatelne
predam rukavice kevlarove neprerezatelne cene 7 eura plus postovne a balne 2, 5 eura ...

Hamerli S26 CO2 pištoľ
Predám ročnú pištoľ na CO2. Vystrelených 500 diaboliek. K tomu 500 ks diaboliek, 8ks bombičiek , 2 zásobníky a terče malé. ...

Army shop – poľovníctvo a rybárstvo
Ponúkame predaj vojenského, poľovníckeho, turistického a rybárskeho oblečenia a doplnkov. Nájdete nás na ul. M. Rázusa 42, areál STK (Steindrofer) v Topoľčanoch. Možnost využitia aj vernostného programu LYONESS. Tešíme sa na Vás! Viac informácií na tel. č. : 0908 774 825, alebo meloun@voziky-skolenia. sk ...© 2019 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | armyshop a | Topweb, s.r.o.